Maszyny pakujące

Oferujemy maszyny pakujące, które znacznie usprawniają procesy produkcyjne, a do tego są łatwe w obsłudze. Polecamy nowoczesne urządzenia obkurczające, które znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest sprawne zapakowanie przedmiotów o nieregularnych kształtach. Można zastosować je zarówno w niewielkich zakładach, jak i dużych przedsiębiorstwach, bez względu na profil ich funkcjonowania. Nasze urządzenia spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających Klientów, ponieważ postawiliśmy na rozwiązania wydajne, niezawodne i solidne pod kątem konstrukcji, w związku z czym skutecznie usprawniają funkcjonowanie firmy.

Spośród dostępnych maszyn pakujących oferujemy między innymi niezawodne owijarki palet, zgrzewarki kątowe z pojedynczym lub podwójnym pasem transmisyjnym oraz tunele z podajnikiem rolkowym do termicznego obkurczania folii. Odmienne parametry urządzeń oraz szeroki zakres ich zastosowań sprawia, że macie Państwo możliwość znalezienia rozwiązania optymalnie dopasowanego do Waszych potrzeb. Maszyny pakujące pozwalają na znaczne podwyższenie efektywności pracy - zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi rozwiązaniami i kontaktu, a udzielimy Państwu wszelkich informacji dodatkowych.

 • Ariane

  Ariane

  Ariane to niezwykle wydajna zgrzewarka kątowa, w której zastosowano tunel obkurczający dostępny z pojedynczym lub podwójnym pasem transmisyjnym. Dzięki swoim parametrom zapewnia wygodę i szybkość pakowania, a stabilna i wytrzymała konstrukcja sprawia, że będzie służyć swoim użytkownikom przez wiele lat.
 • Athena

  Athena

  Innowacyjna pod kątem technologicznym automatyczna zgrzewarka kątowa, która znajduje bardzo szerokie zastosowanie w pakowaniu rozmaitych produktów. Poza wydajnością, jest również łatwa i wygodna w obsłudze, ponieważ zastosowano w niej czytelny panel sterowania, a także kontrolowaną cyfrowo tablicę.
 • Athena Combi

  Athena Combi

  Nowoczesne i funkcjonalne zgrzewarki kątowe z tunelem. Zadbano w nich o bezpieczeństwo użytkownika, a także prostą konstrukcję, w celu maksymalnego uproszczenia obsługi urządzenia. Są to bardzo wydajne, w pełni automatyczne maszyny pakujące, a zastosowane w nich innowacji technologicznych wpływa na ich dużą popularność.
 • Micra

  Micra

  Pakowarka ciesząca się największym zainteresowaniem Klientów, w której zastosowano szklany klosz, dzięki czemu możliwe jest obserwowanie procesu produkcji. Maszynę pakującą obsługuje się ręcznie, a jej dużym atutem jest zastosowanie w konstrukcji maksymalnych środków bezpieczeństwa. Posiada wiele cyklów pracy.
 • Sealer SL

  Sealer SL

  Maszyna pakująca o bardzo wysokiej wydajności, która dostępna jest w dwóch wersjach cyklu pracy - sterowanym ręcznie lub automatycznie. Dzięki posiadanemu tunelowi jest niezawodna i pozwala na znaczne przyspieszenie procesów produkcyjnych w każdym przedsiębiorstwie – zarówno małym warsztacie, jak i dużej firmie.
 • Tunel

  Tunel

  Oferujemy także bogaty asortyment tuneli z podajnikiem rolkowym, które znajdują zastosowanie w obkurczaniu folii termokurczliwej. Stają się one bardzo ważnymi elementami linii do pakowania rozmaitych produktów i mogą współpracować zarówno z automatycznymi, jak również półautomatycznymi zgrzewarkami.