Producent taśm opakowaniowych Vipak

Napisali o nas

 

Targowi Medaliści

Firma VIPAK to dziś znany producent w branży opakowaniowej. O jej dynamicznym rozwoju i silnej pozycji świadczy obecność na imprezach targowych. W trakcie tegorocznych targów Taropak w Poznaniu, firma nie tylko była wystawcą, lecz również wystawiła do konkursu o Złoty Medal MTP swój nowy produkt - mobilną owijarkę o symbolu RD 202. Urządzenie to wykorzystywane może być przez firmy stosujące paletowy system pakowania. Jury konkursu przyznało mu najwyższą nagrodę.

 
MAŁY, WIELKI VIPAK

 

 

Firma "VIPAK" Sp. z o.o. od roku 1991 sprzedaje na rynku polskim taśmy samoprzylepne (także z nadrukiem), folie typu stretch, folie wysokoprzezroczyste typu PCV i poliolefina, taśmy bandujące (polipropylenowe i metalowe), folie termokurczliwe polietylenowe, maszyny i urządzenia pakujące (owijarki, obkurczarki, zaklejarki, paskowacze, paletyzery itp.) Dziś firma jest także producentem folii termokurczliwej - polietylenowej oraz zajmuje się konfekcjonowaniem i cięciem folii stretch.

 

 

Współpraca popłaca!

 
 

VIPAK Sp. z o.o. w Jarocinie od wielu już lat współpracuje oraz jest przedstawicielem na rynku polskim czołowych producentów maszyn, urządzeń i artykułów pakujących. Fakt ten świadczy o zaufaniu jakim jest darzona firma. o jej uczciwości w interesach oraz o profesjonalizmie w swoich działaniach. Vipak posiada certyfikat jakości ISO 9001. W tym roku wprowadził na rynek i promuje nowy rodzaj folii do owijania palet typu WINWRAP produkcji firmy G&L HEIKAUS GmbH z Niemiec.
Dodatkowa działalność firmy, to kompleksowe doradztwo w dziedzinie pakowania i systemów pakujących.

 

Targi - warto bywać

 

VIPAK od lat docenia znaczenie imprez targowych Obecny jest ze swoimi produktami na imprezach branżowych. W tym roku z poznańskiego Taropaku firma powróciła z najwyższym targowym wyróżnieniem-Złotym Medalem Kapituła konkursu doceniła paleciak z owijarką palet folią stretch - RD 202 produkcji G&L HEIKAUS GmbH z Niemiec. To w pełni mobilne urządzenie charakteryzuje się łatwą obsługą. Akumulatorowy napęd umożliwia owinięcie folia, ok. 100 standardowych palet W skład seryjnego wyposażenia wchodzą między innymi: program powolnego startu i łagodnego zakończenia owijania, ustawienia ilości owinięć dołu i góry palety, możliwość owijania w sposób prosty i krzyżowy, licznik palet itp.