Owijarki palet

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się funkcjonalne owijarki palet, dzięki którym istnieje możliwość szybkiego oraz dokładnego zapakowania każdej palety. Te urządzenia są dostępne w odmiennych typach, różniących się między innymi zakresem stosowania. Oferujemy zarówno takie maszyny, które są przystosowane do pracy w niskich temperaturach, jak i urządzenia wyposażone w narzędzia do zakładania oraz odciągania folii. Klienci Vipak mogą zatem wybrać sprzęt ściśle dostosowany do specyfiki ich działalności.

Zapraszamy do przyjrzenia się katalogowi sprzedażowemu – przy każdym modelu znajduje się charakterystyczny opis danej owijarki. W razie pytań można skontaktować się z przedstawicielami naszej firmy. Chętnie przedstawimy właściwości każdej owijarki i doradzimy wybór najlepszego urządzenia pakującego.

 • Freezer

  Freezer

  Urządzenie doskonale przystosowane do pracy w niskich temperaturach. Nawet w ekstremalnym środowisku pracy jest w stanie zachować swoją wydajność oraz pełną funkcjonalność. Bez wątpienia pozwoli również na znaczne usprawnienie procesu pakowania produktów, pomagając tym samym w optymalizacji czasu pracy.
 • Freezer Inox

  Freezer Inox

  Model wykonany ze stali nierdzewnej, wyróżniający się niezwykle nowoczesnym designem. Zachwyca swoją bezapelacyjną funkcjonalnością, dzięki której jest w stanie zachować odpowiednie tempo i efektywność pracy nawet w środowisku o niskiej temperaturze. Owijarka wyróżniająca się prostą, intuicyjną obsługą.
 • Robot 2002

  Robot 2002

  Dzięki swojej sprawności jest w stanie zwiększyć dynamikę prac. Nie wymaga stałego nadzoru – doskonale sprawdza się w pakowaniu samodzielnym. Ten wyjątkowy model pakowarki bez najmniejszego problemu poradzi sobie również z owijaniem produktów o niestandardowych rozmiarach. Robot 2002 pozwoli też na zoptymalizowanie kosztów pakowania.
 • Rotoplat

  Rotoplat

 • Rotoplat 1815AS

  Rotoplat 1815AS

  Jest to w pełni zautomatyzowany system pakowania, który z łatwością upora się zarówno z ładunkiem o standardowych gabarytach, jak i ładunkiem niestandardowym. Model owijarki Rotoplat 1815AS przygotowany został do sprawnego nakładania folii oraz skutecznej stabilizacji ładunku na palecie. Urządzenie bardzo proste w obsłudze.
 • Rotoplat A

  Rotoplat A

  Całkowita automatyzacja tego urządzenia pozwala przede wszystkim na usprawnienie pakowania. Owijarka przygotowana została z myślą o szybkim i precyzyjnym zabezpieczaniu palet folią. Model Rotoplat A bez problemu poradzi sobie zarówno ze standardowymi wymiarami ładunku, jak i tymi, które wymagają indywidualnych rozwiązań.
 • Rotoplat DW

  Rotoplat DW

  Wyjątkowy model owijarki, wzbogacony systemem blokowania elementów pakowanych. Dzięki temu możliwe jest sprawne i bezpieczne dla produktu jego owinięcie folią – szczególnie ważne w przypadku zabezpieczania takich elementów, jak drzwi lub okna. Model pozwala na manualne dostosowanie systemu blokowania do jednostkowych wymiarów ładunku.
 • Rotoplat TP

  Rotoplat TP

  Model owijarki przygotowany przede wszystkim z myślą o zabezpieczaniu i stabilizacji towarów znajdujących się na palecie. Rotoplat TP posiada specjalną podstawę dla palety, dzięki czemu załadunek wózkiem widłowym okazuje się niezwykle prosty. Maksymalna waga towarów znajdujących się na palecie wynosi 1200 kg.
 • Rotoplat WT

  Rotoplat WT

  Nowoczesny model owijarki wzbogacony precyzyjnym czujnikiem. Dzięki temu możliwe jest, już w trakcie pakowania i foliowania ładunku, określenie jego wagi (podawana jest ona przez urządzenie w kilogramach). Istnieje również możliwość rozbudowania funkcjonalności tego urządzenia o wydajną drukarkę etykiet.
 • Rotowrap 1000

  Rotowrap 1000

  Ładunek o niestandardowych gabarytach bardzo często wymaga manualnego zabezpieczenia – przede wszystkim ze względu na swoje niestabilne ułożenie na palecie. Model owijarki Rotowrap 1000 przystosowany został do pakowania takich właśnie produktów. Sprawdzi się w każdym magazynie oraz hali produkcyjnej.