Owijarki poziome

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na nowoczesne owijarki poziome, które pozwalają zapakować produkty o rożnych, nawet nieregularnych kształtach i wymiarach. Polecamy przede wszystkim maszyny, dzięki którym zabezpieczenie towarów będzie przebiegało szybko oraz prosto. W tego typu urządzeniach pakujących stosuje się zatem folie stretch i pre-stretch, które również można znaleźć w asortymencie firmy VIPAK.

Chcielibyśmy szczególnie polecić urządzenia pakujące, stosowane w niestandardowych sytuacjach, między innymi w owijaniu spiralnym czy pakowaniu produktów o zwiększonej średnicy. Jesteśmy pewni, że proponowane przez nas rozwiązania sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wydajność i niezawodność w działaniu to główne wyróżniki naszych owijarek, dlatego cieszą się one ogromną popularnością na rynku.

Można je stosować w różnorodnych przedsiębiorstwach, niezależnie od ich profilu produkcyjnego. Zaawansowane funkcje naszych urządzeń pakujących przyczyniają się do szybszej oraz efektywnej pracy w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych, warsztatach i magazynach. Owijarki sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ważna jest precyzja oraz łatwość pakowania nawet najbardziej skomplikowanych przedmiotów.

 • Compacta

  Compacta

  Owijarka Compacta stosowana w owijaniu ładunków o nieograniczonej długości. Niezależnie od tego, jaki kształt i rozmiar charakteryzuje pakowany obiekt, Compacta wykona zadanie precyzyjnie i niezawodnie. Jest wyposażona w intuicyjny panel sterujący, zapewniający większą kontrolę operatora nad pracą maszyny.
 • Compacta Inox

  Compacta Inox

  Specjalistyczne urządzenie pakujące, pozwalające na owijanie spiralne produktów o niestandardowych wymiarach oraz kształtach. Owijarki z tej linii charakteryzuje wiele przydatnych funkcji oraz prosta obsługa. Jesteśmy pewni, że zastosowanie tych maszyn w swoim przedsiębiorstwie przyniesie Państwu wiele korzyści.
 • Spiror 300

  Spiror 300

  Zachęcamy do kupna tych owijarek wszystkie osoby, którym zależy na niezawodności oraz funkcjonalności danego urządzenia. Zastosowanie Spiror 300 pozwala na szybkie i precyzyjne owijanie spiralne ładunków w poziomie. Urządzenie wyróżnia ponadto świetny stosunek ceny do jakości, o którym przekonało się wielu Klientów.
 • Spiror 400/600/900

  Spiror 400/600/900

  Możliwości stosowania owijarek Spiror w wersji 400, 600 i 900 są praktycznie nieograniczone! Są to urządzenia przeznaczone do owijania towarów spiralnie, w poziomie – zawsze dokładnie oraz profesjonalnie. Zastosowanie różnych funkcji dodatkowo wpływa na jakość pracy danego urządzenia owijającego.