Folia stretch Jumbo

Poszukując wydajnych, prostych w aplikacji i doskonale sprawdzających się w swojej roli materiałów eksploatacyjnych, warto zwrócić uwagę na asortyment dostępny w ofercie przygotowanej przez firmę VIPAK. Dostarczamy takie produkty, jak folia stretch Jumbo, która posiada liczne zalety już dawno docenione przez działających w wielu branżach przedsiębiorców. Jest to materiał eksploatacyjny dostępny w rolkach o wadze około 50 kilogramów, wykorzystywany przede wszystkim do pakowania oraz zabezpieczania ładunków i przesyłek.


Czym wariant Jumbo różni się od maszynowego i ręcznego?

Zasadniczo, wariant Jumbo skierowany jest do tych zamawiających, którzy następnie przewijają materiał na mniejsze rolki, tworząc wersje ręczne czy też maszynowe. Tym samym, jedyną różnicą jest w tym przypadku ilość nawiniętego na rolkę materiału. Podobnie jak w przypadku produktów o mniejszej wadze, folia stretch Jumbo może zostać zamówiona w kolorze białym lub czarnym, a także w wersji transparentnej. Jeśli zaś Klient złoży zamówienie na odpowiednią ilość wyrobu z tej kategorii, możliwe jest przygotowanie również innego koloru, uzgodnionego indywidualnie z Klientem.


Jak może zostać wykorzystana?

Rozmaitość zastosowań w przemyśle oraz codziennym życiu, do jakich wykorzystany może zostać nasz produkt jest tak duża, że materiał ten może zostać z powodzeniem nazwany uniwersalnym. Wykonany z odpowiedniej kompozycji tworzyw sztucznych doskonale zabezpiecza cienką warstwą powierzchnię transportowanych ładunków przed wilgocią, wodą, zabrudzeniem oraz zarysowaniami. Ponieważ folia stretch Jumbo może zostać przewinięta i zamieniona w tym procesie w wersję maszynową lub ręczną, stanowi obiekt zainteresowania nie tylko przedsiębiorców posiadających zakłady przemysłowe wyposażone w nowoczesne linie technologiczne, ale również innych, mniejszych sprzedawców materiałów eksploatacyjnych.


Czy jest ekonomiczna?

Inwestycja w folię stretch Jumbo to doskonały pomysł. Zakup największych rolek to przede wszystkim możliwość zminimalizowania kosztów przypadających na jednostkę (miary lub wagi) w porównaniu z zakupem wersji ręcznych lub maszynowych. Dodatkowo, można już we własnym zakresie rozdzielić ją na mniejsze nawoje, dokładnie o takiej wielkości, jaka jest w danym momencie niezbędna do efektywnego przeprowadzenia etapu pakowania towarów do wysyłki.