Folia stretch ręczna

Materiał eksploatacyjny, którego pojawienie się na rynku zrewolucjonizowało sposób pakowania towarów do wysyłki oraz zabezpieczania przedmiotów. Folia stretch jest wyrobem z tworzywa sztucznego o wyjątkowych właściwościach, co zostało docenione zarówno przez przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą wymagającą dostarczania produktów do odbiorców oraz przez Klientów indywidualnych.


Właśnie z myślą o tych ostatnich, a także o osobach prowadzących nieduże firmy przygotowaliśmy bardzo atrakcyjna ofertę na folię stretch ręczną. Materiał ten dostarczamy w nawojach od 1,2 kg do 5 kg oraz w grubościach od 9 do 35 mikronów. Ilość na rolce oraz ciężar zostały tak dostosowane, aby osoba zajmująca się pakowaniem nie miała problemu z szybkim i sprawnym owinięciem paczki lub przedmiotu. Jest to propozycja skierowana do wszystkich tych osób, które na co dzień nie zużywają dużych ilości materiałów eksploatacyjnych, nie dysponują dużą ilością miejsca do przechowywania, a także nie posiadają specjalnej maszyny do pakowania towarów w folię stretch maszynową.


Mówiąc o zastosowaniu tego praktycznego i prostego w użyciu materiału eksploatacyjnego można z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż jest ono wszechstronne oraz uniwersalne. Bardzo dobra elastyczność i odporność na zrywanie sprawiają, że owijane przedmioty nie tylko zyskują nieprzepuszczalną powłokę chroniącą przed wodą i wilgocią – jeśli są to niepołączone elementy, można je dzięki folii stretch znakomicie unieruchomić, a jeśli znajdują się na palecie, wtedy całość warto ustabilizować przy pomocy tego materiału.


Dodatkowym atutem jest również fakt, iż dzięki specyficznej „kleistości”, folia stretch może zostać nałożona w postaci wielu warstw. Tym samym, jest w stanie zamortyzować słabsze uderzenia, a co istotne – również zapobiec zarysowaniu zabezpieczonej powierzchni. Jest to jeden z powodów, dla których bardzo chętnie wykorzystuje się ją do pakowania przesyłek pocztowych, zarówno tych o regularnych kształtach, jak i nieforemnych, również o większych gabarytach.


Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu folię stretch ręczną o parametrach dokładnie takich, jakie są niezbędne do planowanego zastosowania. Oprócz wagi nawoju (czyli ilości znajdującego się na rolce materiału) oraz grubości, możliwe jest również ustalenie barwy. Klienci w podstawowej opcji do wyboru mają produkty transparentne, w kolorze czarnym oraz białym. W zależności od wielkości złożonego zamówienia, możliwe jest również wykonanie innych wariantów kolorystycznych.