Owijarki palet

Owijarki palet

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się funkcjonalne owijarki palet,  które umożliwiają szybkie i dokładne zapakowanie każdej palety. Urządzenia te dostępne są w różnych typach, różniących się między innymi zakresem stosowania. Klienci mogą zatem wybrać sprzęt ściśle dostosowany do specyfiki ich działalności.

Zapraszamy do przyjrzenia się charakterystyce danej owijarki. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Chętnie przedstawimy właściwości każdej owijarki i doradzimy wybór najlepszego urządzenia pakującego.

Ecoplat – owijarka do palet pionowa

Ecoplat to pionowa, półautomatyczna owijarka palet folią stretch lub siatką. Maszyna dostępna jest w dwóch wariantach, różniących się ilością dostępnych funkcji w panelu sterowania. Model Base wyposażony został w łatwy w obsłudze panel sterowania, zapewniający szybki dostęp do wszystkich ustawień parametrów owijania ładunku. Model FRD posiada obrotowy selektor wyboru pozwalający na bezproblemowy wybór odpowiedniego programu pracy, jak i zapamiętanie własnego cyklu.

Ponadto, Ecoplat FRD wyposażony jest we wstępny rozciąg folii z manualną regulacją, dostosowany do wszystkich rodzajów folii. Wózek z folią wyposażony został dodatkowo w regulowany hamulec ręczny.

 

Zainteresował Cię ten produkt?

Zadzwoń
lub napisz
do nas

tel.: +48 62 747 26 94
mail: vipak@vipak.pl