O Firmie

Firma Vipak to renomowany producent folii oraz dystrybutor szerokiej gamy urządzeń do pakowania. Przedsiębiorstwo powstało w 1995 roku i od tego czasu nieustannie stara się poszerzać pakiet oferowanych produktów oraz inwestować w nowe rozwiązania, dostosowane do wymagań odbiorców. Naszym Klientom oferujemy trwałe i sprawdzone wyroby, wykonane ze starannie dobranych materiałów. Po ponad 20 latach działalności na europejskim rynku zbudowaliśmy pozycję solidnego i pewnego dostawcy. W asortymencie firmy znajdują się przede wszystkim różnego rodzaju folie stretch, pre-stretch oraz termokurczliwe, poza tym oferujemy taśmy pakowe, artykuły rolnicze, a także urządzenia do pakowania i maszyny pakujące.

Naszą działalność sprzedażową opieramy na współpracy ze znanymi i cenionymi na rynku firmami, których sprzęt oraz materiały opakowaniowe odznacza najwyższa jakość wykonania. Dzięki temu mamy przeświadczenie, że udostępniamy naszym Klientom solidne i trwałe produkty, które ich nie zawiodą. Ponadto, na każdym kroku staramy się służyć fachowym wsparciem przy wyborze najkorzystniejszych i najtańszych rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie naszych Pracowników, którzy stanowią kluczowy kapitał firmy, pozwala udzielać odpowiedzi na każde pytania  dotyczące właściwości i zastosowania prezentowanych produktów.

Folie opakowaniowe

Główną kategorię produktów, w której się specjalizujemy stanowią folie opakowaniowe. Proponowane przez nas produkty wykonane są z wysokojakościowych surowców o wysokiej przezroczystości i elastyczność, co umożliwia dokładne dopasowanie ich do powierzchni określonego towaru, niezależnie od jego kształtu i wymiaru.

W ofercie firmy znajdują się folie:

  • stretch i pre-stretch,
  • termokurczliwe,
  • spożywcze,
  • do sianokiszonki.

Taśmy pakowe

Taśmy pakowe znajdują zastosowanie przy zabezpieczaniu różnego rodzaju opakowań, bez względu na ich kształt bądź rozmiar. Dobrze przylegają one do powierzchni, nie odklejają się, ani nie odkształcają. Wyróżnia je przy tym wysoki stopień wytrzymałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz przetarcia.

W ofercie znajdują się zarówno wersje klasyczne, o jednolitej barwie, jak i taśmy drukowane – zaopatrzone w takie elementy jak: grafika, nazwa czy logo firmowe. Zabezpieczenie paczki z wykorzystaniem taśm pakowych pozwoli ochronić opakowanie przed kurzem, wilgocią i innymi, niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi.

Nasza oferta obejmuje taśmy:

  • samoprzylepne,
  • polipropylenowe,
  • bandujące.

Maszyny pakujące

Nasza oferta obejmuje gamę maszyn doskonale sprawdzających się w różnego rodzaju zakładach – niezależnie od profilu ich działalności. Urządzenia do pakowania pozwalają zoptymalizować procesy produkcyjne oraz znacznie przyspieszyć przeprowadzane prace. Dostępne u nas maszyny pakujące charakteryzuje wydajność, solidność konstrukcji i niezawodność w działaniu.

W asortymencie firmy można znaleźć m.in.:

  • owijarki do palet,
  • urządzenia pakujące,
  • maszyny obkurczające.
Gazele Biznesu lata 2005-2008
Gazele Biznesu lata 2005-2008
Na targach TAROPAK 2003 otrzymaliśmy Złoty medal za paleciak z owijarką.

Napisali o nas

Firma VIPAK to dziś znany producent w branży opakowaniowej. O jej dynamicznym rozwoju i silnej pozycji świadczy obecność na imprezach targowych.
W trakcie tegorocznych targów Taropak w Poznaniu, firma nie tylko była wystawcą, lecz również wystawiła do konkursu o Złoty Medal MTP swój nowy produkt – mobilną owijarkę o symbolu RD 2002. Urządzenie to wykorzystywane może być przez firmy stosujące paletowy system pakowania.
Jury konkursu przyznało mu najwyższą nagrodę.