Taśmy pakowe

Nie są zwykłymi taśmami klejącymi, ale niezwykle przydatnym, mającym również znaczenie marketingowe artykułem. Zatroszczyliśmy się o to, by przygotowywane przez nas taśmy pakowe okazały się produktem w pełni funkcjonalnym, wydajnym, trwałym, jak również atrakcyjnym wizualnie – w ciekawy sposób wzbogacającym opakowanie.

Wśród naszych licznych propozycji znajdą Państwo modele taśm pakowych o standardowych wymiarach, dzięki czemu możliwe będzie ich zastosowanie w wielu urządzeniach pakujących. Ponadto proponujemy wykonanie realizacji uwzględniających indywidualny projekt graficzny, przez co nadanie opakowaniom cech indywidualnych okaże się niezwykle proste.

Pragniemy zaznaczyć, że w naszej ofercie znajdą Państwo taśmy pakowe dostosowane m.in. do przygotowywania produktów przewożonych lub przechowywanych w niskich temperaturach. Do tego typu realizacji wykorzystany został specjalny gatunek kleju, zachowujący swoje właściwości nawet w ekstremalnych warunkach. Nie mamy najmniejszych wątpliwości co do tego, że będziemy w stanie dostarczyć Państwu rozwiązań całkowicie dostosowanych do indywidualnych potrzeb – tak pod względem funkcjonalności i właściwości mechanicznych taśmy, jak i jej stylistyki. Jesteśmy też przekonani, że okażą się one ciekawą formą systematycznego budowania wizerunku Państwa marki. Obecność logo bądź hasła reklamowego na opakowaniu znacznie zwiększy jego atrakcyjność oraz pozwoli na budowanie świadomości marki u coraz szerszego grona odbiorców. Do współpracy i składania zamówień zachęcamy również i tych z Państwa, którzy poszukują rozwiązań nieszablonowych, niestandardowych oraz całkowicie dostosowanych do ich potrzeb.