Producent folii spożywczej

W naszej ofercie posiadamy folię spożywczą PE. Produkt ten zaleca się do pakowania owoców i warzyw oraz wyrobów cukierniczych. Głównym zadaniem folii spożywczej jest ochrona i zabezpieczenie żywności przed wysychaniem.

Oferowany przez nas produkt posiada atest PZH i certyfikat bezpieczeństwa, ponadto spełnia on dyrektywy UE dotyczące kontaktu z żywnością. Standardowo folię spożywczą pakujemy po 4 sztuki w paczce, a na pojedynczej rolce znajduje się 220 metrów folii o szerokości 45 cm i grubości 10 mikronów.

Jako producent umożliwiamy naszym klientom zróżnicowanie długości nawiniętej folii, według indywidualnych potrzeb.

Folia stretch jest powszechnie stosowana w przemyśle spożywczym. Wykorzystuje się ją w procesie pakowania maszynowego oraz ręcznego żywności różnego typu. To materiał wykorzystywany w produkcji i handlu. Ułatwia pakowanie warzyw, owoców, pieczywa, słodyczy, mięs oraz wędlin. Doskonale sprawdza się w pakowaniu dań przygotowywanych w ramach usług garmażeryjnych i cateringowych. Skutecznie zabezpiecza przed wysychaniem, jak też przed rozprzestrzenianiem zapachów, co ma szczególne znaczenie w przypadku produktów wymagających przechowywania w warunkach chłodniczych.

Zainteresował Cię ten produkt?

vipak logo

Zadzwoń/napisz
do nas

tel.: +48 62 747 26 94
mail: vipak@vipak.pl

lub kup w sklepie