Producent folii stretch ręcznej

Folia to materiał eksploatacyjny, którego pojawienie się na rynku zrewolucjonizowało sposób pakowania oraz zabezpieczania przedmiotów. Folia stretch jest wyrobem z tworzywa sztucznego o wyjątkowych właściwościach, co zostało docenione zarówno przez przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Z myślą o jednych i drugich przygotowaliśmy konkurencyjną ofertę na folię stretch ręczną. Materiał ten, w zależności od indywidualnych potrzeb, dostarczamy w nawojach od 1,2 kg do 5 kg oraz w grubościach od 10 do 30 mikronów. Ilość na rolce oraz ciężar zostały tak dostosowane, aby osoba zajmująca się pakowaniem nie miała problemu z szybkim i sprawnym owinięciem paczki lub przedmiotu. Jest to propozycja skierowana do wszystkich tych osób, które na co dzień nie zużywają dużych ilości materiałów eksploatacyjnych, nie dysponują dużą ilością miejsca do przechowywania, a także nie posiadają specjalnej maszyny do opakowywania towarów folią maszynową.

Mówiąc o zastosowaniu tego użytecznego materiału eksploatacyjnego warto podkreślić jego wszechstronność i uniwersalność. Bardzo dobra elastyczność i odporność na zrywanie sprawiają, że owijane folią przedmioty nie tylko zyskują nieprzepuszczalną powłokę, chroniącą przed wodą i wilgocią, ale także odpowiednie unieruchomienie na palecie. Dodatkowym atutem jest również fakt, iż dzięki specyficznej „kleistości”, folia stretch może zostać nałożona w postaci wielu warstw. Tym samym, jest w stanie zamortyzować uderzenia, a także zapobiec zarysowaniu zabezpieczonej powierzchni. Jest to jeden z powodów, dla których bardzo chętnie wykorzystuje się ją do pakowania mniejszych i większych przesyłek pocztowych, zarówno o regularnych kształtach, jak i tych mniej foremnych.

Jako producent folii stretch ręcznej dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu folię stretch o parametrach dokładnie takich, jakie są niezbędne do planowanego zastosowania. Oprócz wagi rolki oraz grubości folii, możliwy jest również dobór jej koloru. Klienci w podstawowej palecie do wyboru mają produkty transparentne, w kolorze czarnym, białym i niebieskim. W zależności od wielkości złożonego zamówienia, możliwe jest również wykonanie innych wariantów kolorystycznych (czerwony, żółty, zielony).

Jesteśmy w stanie dostosować nawój folii indywidualnie pod potrzeby każdego klienta. W tabelce przedstawiono przykładowe parametry rolek, które staramy się mieć zawsze na stanie.

 Folia stretch ręczna  Rozciąg  Grubość  Szerokość
 1,25 kg netto transparentna  150%  od 12 do 23 mikronów  500 mm
 2,00 kg netto transparentna  150%  od 12 do 23 mikronów  500 mm
 3,00 kg netto transparentna  150%  od 12 do 23 mikronów  500 mm
 1,30 kg netto czarna, biała, niebieska  150%  od 12 do 23 mikronów  500 mm
 2,50 kg netto czarna, biała, niebieska  150%  od 12 do 23 mikronów  500 mm
 3,00 kg netto czarna, biała, niebieska  150%  od 12 do 23 mikronów  500 mm

Folia stretch perforowana

Niektóre grupy produktów wymagają odpowiedniej wentylacji lub odparowania. W ich przypadku z uwagi na kondensację pary wodnej, możliwe uszkodzenie ładunku oraz rozwój grzybów i bakterii konieczne jest zastosowanie folii perforowanej.

Szczególnie wrażliwe na ograniczony dostęp powietrza i nadmierną wilgoć są warzywa, owoce i kwiaty. Dzięki perforacji produkty ogrodnictwa mogą naturalnie dojrzewać, a żywność pasteryzowaną można zapakować od razu nie czekając na jej schłodzenie. W tych przypadkach opakowanie produktów folią perforowaną przyczynia się do redukcji kosztów pakowania oraz wydłużenia okresu przydatności podczas transportu.

Oferowana przez nas folia stretch perforowana ma szerokość 50 cm, przy długości 300 metrów na rolce.

Zainteresował Cię ten produkt?

vipak logo

Zadzwoń/napisz
do nas

tel.: +48 62 747 26 94
mail: vipak@vipak.pl

lub kup w sklepie
logo-dobrafolia

Zobacz dyspensery do folii stretch

dyspenser