Urządzenia pakujące

W ofercie naszej firmy oprócz maszyn pakujących znajduje się wiele akcesoriów znacznie ułatwiających zabezpieczanie i pakowanie towarów. Są wśród nich automatyczne i półautomatyczne wiązarki, które zapewniają wysoką funkcjonalność oraz łatwą obsługę.

STRAPMAG TP-202CE – półautomatyczna wiązarka

STRAPMAG TP-202CE – półautomatyczna wiązarka
STRAPMAG TP-202CE
Półautomatyczna wiązarka STRAPMAG TP-202CE to jedno z najpopularniejszych urządzeń do opasywania produktów taśmą polipropylenową. Maszyna ta jest następcą znanego i cenionego na polskim rynku modelu Defalin 202CE. Główne cechy wiązarki to niezawodność i trwałość nawet w trudnych warunkach pracy. Duża popularność zaowocowała przygotowaniem wielu wersji urządzenia, które  dostosowywane jest do indywidualnych potrzeb klientów np. wersja z obudowaną podstawą, o zmniejszonych wymiarach zewnętrznych, niskim blatem, do poziomego i pionowego opasywania palet, obudową ze stali nierdzewnej, pionowym ustawieniem głowicy itd. STRAPMAG TP-202CE to uniwersalne i relatywnie niedrogie urządzenie pakujące, które dobrze sprawdza się w firmach zajmujących się: kolportażem prasy, drukarniach, tartakach, produkcją opakowań kartonowych, mebli, materiałów budowlanych, artykułów RTV i AGD, paneli podłogowych, drzwi okien, producentów żywności i wielu innych. W ocenie producenta przy prawidłowej eksploatacji i konserwacji bandownica może efektywnie pracować przez kilkanaście lat.

STRAPMAG TP-702-59 (Mercury) – automatyczna wiązarka

STRAPMAG TP-202CE – półautomatyczna wiązarka
STRAPMAG TP-702-59
Automatyczna wiązarka STRAPMAG TP-702-59 (Mercury) to innowacyjne urządzenie do opasywania taśmą polipropylenową różnorodnych produktów. Wyjątkowa szybkość pracy (65 cykli na minutę), nowatorskie, opatentowane rozwiązania techniczne, niskie koszty eksploatacji, intuicyjna obsługa; czynią ją najlepszym automatem opasującym na rynku. Wiązarka ta jest następczynią bardzo popularnych i cenionych wiązarek Defalin 701 i Defalin 702-59. Urządzenie przygotowano w kilku wersjach, które zostały dostosowane do indywidualnych preferencji klientów np. wersja z prasą, pasami z niezależnym napędem, do pakowania okrągłych i małych opakowań, obudową ze stali nierdzewnej, specjalistycznych automatów opasujących dla przemysłu poligraficznego, opakowań kartonowych itp. Automat opasujący STRAPMAG TP-702 doskonale się sprawdza w pakowaniu różnorodnych pudełek, książek, kartonów, mebli, desek, listewek itp. Wszędzie tam gdzie należy szybko i tanio zabezpieczyć produkty do dalszego transportu. Uzyskanie znakomitych parametrów umożliwia nowoczesna głowica robocza. Warto również podkreślić, iż do napędu zastosowano silniki bezszczotkowe, dzięki czemu wyeliminowano podatne na usterki sprzęgła, pasy napędowe, łańcuchy, koła pasowe itp. Pozwoliło to na uproszczenie konstrukcji urządzenia. Redukcji o 30% elementów potrzebnych do budowy oraz zmniejszeniu elementów regulowalnych. Wpływa to znacząco na obniżenie kosztów obsługi serwisowej. W urządzeniu wprowadzono szereg nowoczesnych rozwiązań ułatwiających codzienna pracę i skrócających do minimum przestoje technologiczne. W efekcie wykonywanie typowych czynności obsługowych jak: wymiana i załadunek taśmy pp, uruchomienie cyklu, odblokowanie taśmy, regulacja siły naprężenia itp. jest szybka i nieskomplikowana.

Zainteresował Cię ten produkt?

vipak logo

Zadzwoń
lub napisz
do nas

tel.: +48 62 747 26 94
mail: vipak@vipak.pl