O Firmie

Firma Vipak to uznany producent folii stretch, pre-stretch oraz termokurczliwej. Przedsiębiorstwo działa na rynku opakowań od 1995 roku, nieustannie poszerzając gamę oferowanych usług i produktów. Klientom staramy się proponować sprawdzone i wytrzymałe wyroby, które są jak najlepiej dopasowane do ich potrzeb.  Poza folią stretch, pre-stretch oraz termokurczliwą w asortymencie firmy znajdują się również taśmy pakowe (samoprzylepne i bandujące), artykuły rolnicze, a także urządzenia do pakowania i maszyny pakujące.

Naszą działalność sprzedażową opieramy na współpracy ze znanymi i cenionymi na rynku firmami, których sprzęt oraz materiały opakowaniowe odznacza najwyższa jakość wykonania. Dzięki temu mamy przeświadczenie, że udostępniamy naszym Klientom solidne i trwałe produkty, które ich nie zawiodą. Ponadto, na każdym kroku staramy się służyć fachowym wsparciem przy wyborze najkorzystniejszych i najtańszych rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie naszych Pracowników, którzy stanowią kluczowy kapitał firmy, pozwala udzielać odpowiedzi na każde pytania  dotyczące właściwości i zastosowania prezentowanych produktów.

Folie opakowaniowe

FOLIE OPAKOWANIOWEGłówną kategorię produktów, w której się specjalizujemy stanowią folie opakowaniowe. Proponowane przez nas produkty wykonane są z wysokojakościowych surowców o wysokiej przezroczystości i elastyczność, co umożliwia dokładne dopasowanie ich do powierzchni określonego towaru, niezależnie od jego kształtu i wymiaru.

W ofercie firmy znajdują się folie:

  • stretch i pre-stretch,
  • termokurczliwe,
  • spożywcze,
  • do sianokiszonki.

Taśmy pakowe

Taśmy pakowe znajdują zastosowanie przy zabezpieczaniu różnego rodzaju opakowań, bez względu na ich kształt bądź rozmiar. Dobrze przylegają one do powierzchni, nie odklejają się, ani nie odkształcają. Wyróżnia je przy tym wysoki stopień wytrzymałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz przetarcia.

W ofercie znajdują się zarówno wersje klasyczne, o jednolitej barwie, jak i taśmy drukowane – zaopatrzone w takie elementy jak: grafika, nazwa czy logo firmowe. Zabezpieczenie paczki z wykorzystaniem taśm pakowych pozwoli ochronić opakowanie przed kurzem, wilgocią i innymi, niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi.

Nasza oferta obejmuje taśmy:

  • samoprzylepne,
  • polipropylenowe,
  • bandujące.

Maszyny pakujące

Nasza oferta obejmuje gamę maszyn doskonale sprawdzających się w różnego rodzaju zakładach – niezależnie od profilu ich działalności. Urządzenia do pakowania pozwalają zoptymalizować procesy produkcyjne oraz znacznie przyspieszyć przeprowadzane prace. Dostępne u nas maszyny pakujące charakteryzuje wydajność, solidność konstrukcji i niezawodność w działaniu.

W asortymencie firmy można znaleźć m.in.:

  • owijarki do palet,
  • urządzenia pakujące,
  • maszyny obkurczające.
logo Tuv
Wdrożyliśmy ISO 9001
Gazele biznesu
Otrzymaliśmy tytuł Gazele Biznesu
taropak
Na targach TAROPAK 2003 otrzymaliśmy Złoty medal za paleciak z owijarką.

Złoty medal mtp

Firma VIPAK to dziś znany producent w branży opakowaniowej. O jej dynamicznym rozwoju i silnej pozycji świadczy obecność na imprezach targowych. W 2003 r. w trakcie targów Taropak w Poznaniu, firma nie tylko była wystawcą, lecz również wystawiła do konkursu o Złoty Medal MTP swój nowy produkt – mobilną owijarkę RD 202, która otrzymała najwyższą nagrodę.