Artykuły rolnicze

Folia do sianokiszonki

logo
Folia do sianokiszonki Agro Vip
Aby uzyskać dobrej jakości paszę objętościową należy zadbać zarówno o optymalny termin zbioru roślin i czystość materiału, jak i wysokiej jakości folię do sianokiszonki. W sprzedaży posiadamy folię do sianokiszonki Agro Vip dostępną w kolorze białym i zielonym, o szerokości – 500 mm i 750 mm. W przypadku węższej rolki nawinięto 1800 metrów folii, natomiast na rolce o szerokości 750 mm zostało nawinięte 1500 m folii.

Siatka rolnicza

siatka rolnicza
Siatka rolnicza
W ofercie firmy Vipak znajdują się również siatki rolnicze do owijania balotów. Posiadamy siatki o szerokości: 123, 125, 130 cm o długości 2000 metrów. Przy większym zamówieniu możemy dostarczyć siatki o innych parametrach.

Folia kiszonkarska pryzmowa

Najważniejszą zaletą folii pryzmowej jest zapewnienie warunków beztlenowych niezbędnych w procesie zakiszania zielonki. Folia ta zapobiega ulatnianiu się dwutlenku węgla, który pełni funkcję konserwantu kiszonki, zapewniając odpowiednią temperaturę niezbędną przy zakiszaniu. Dzięki stabilizatorowi UV folia jest odporna na działanie promieni słonecznych.
W ofercie posiadamy folię o wymiarach 8 x 33 m, 10 x 33 m i 12 x 33 m w kolorach czarnym i czarno-białym. Przy większych zamówieniach możliwe jest dostarczenie folii w innych rozmiarach i kolorach.

Zainteresowały Cię te produkty?

vipak logo

Zadzwoń/napisz
do nas

tel.: +48 62 747 26 94
mail: vipak@vipak.pl

lub sprawdź naszą ofertę w sklepie