Urządzenia i akcesoria

W ofercie firmy Vipak oprócz folii stretch i termokurczliwej, taśm pakowych oraz maszyn pakujących znajduje się wiele akcesoriów znacznie ułatwiających zabezpieczanie i pakowanie towarów. Są wśród nich dyspensery do folii i taśm samoprzylepnych oraz kilka innych artykułów. Dokładamy starań by oferowane przez nas urządzenia zapewniały wysoką funkcjonalność, łatwą obsługę przy możliwie najniższej cenie.

Dostępne w naszym asortymencie urządzenia do pakowania znajdują wszechstronne zastosowanie. Sprawdzą się w każdym przedsiębiorstwie produkcyjnym, punkcie handlowym, magazynie. Dzięki dyspenserom folia stretch będzie wykorzystywana efektywniej, a pakowanie ręczne będzie przebiegało zdecydowanie sprawniej. Stosowanie akcesoriów do pakowania pozwala na precyzyjne zabezpieczenie kartonów i zbiorczych przesyłek paletowych na czas transportu lub magazynowania.

Poza dyspenserami do taśm samoprzylepnych oraz folii stretch i pre-stretch w naszej ofercie dostępne są także zaklejarki do woreczków oraz napinacze, odwijacze i paskowacze do taśm bandujących.

Dyspensery do folii stretch

Dyspensery do taśmy samoprzylepnej

Urządzenie do zaklejania woreczków

Napinacze, paskowacze, odwijacze do taśm bandujących

Zainteresowały Cię te produkty?

Zadzwoń/napisz
do nas

tel.: +48 62 747 26 94
mail: vipak@vipak.pl

lub kup je w sklepie