Urządzenia i akcesoria

W ofercie firmy Vipak oprócz folii stretch i termokurczliwej, taśm pakowych oraz maszyn pakujących znajduje się wiele akcesoriów znacznie ułatwiających zabezpieczanie i pakowanie towarów. Są wśród nich dyspensery do folii i taśm samoprzylepnych oraz kilka innych artykułów. Dokładamy starań by oferowane przez nas urządzenia zapewniały wysoką funkcjonalność, łatwą obsługę przy możliwie najniższej cenie.

Dostępne w naszym asortymencie urządzenia do pakowania znajdują wszechstronne zastosowanie. Sprawdzą się w każdym przedsiębiorstwie produkcyjnym, punkcie handlowym, magazynie. Dzięki dyspenserom folia stretch będzie wykorzystywana efektywniej, a pakowanie ręczne będzie przebiegało zdecydowanie sprawniej. Stosowanie akcesoriów do pakowania pozwala na precyzyjne zabezpieczenie kartonów i zbiorczych przesyłek paletowych na czas transportu lub magazynowania.

Poza dyspenserami do taśm samoprzylepnych oraz folii stretch i pre-stretch w naszej ofercie dostępne są także zaklejarki do woreczków oraz napinacze, odwijacze i paskowacze do taśm bandujących.

Dyspensery do folii stretch

Dyspensery do taśmy samoprzylepnej

Urządzenie do zaklejania woreczków

Napinacze, paskowacze, odwijacze do taśm bandujących

Zainteresował Cię ten produkt?

Zadzwoń
lub napisz
do nas

tel.: +48 62 747 26 94
mail: vipak@vipak.pl