Taśmy pakowe

W ofercie firmy Vipak znajdują się różnego rodzaju taśmy pakowe. Posiadamy w sprzedaży zarówno taśmy samoprzylepne, jak i do bandowania. Oferowane przez nas produkty są w pełni funkcjonalne, wydajne i trwałe.

Wśród wielu pozycji w naszym portfolio można znaleźć niemal wszystkie modele taśm pakowych o standardowych wymiarach, dzięki czemu możliwe jest ich zastosowanie w całej gamie urządzeń pakujących. Ponadto, proponujemy wykonanie realizacji uwzględniających indywidualny projekt graficzny, zindywidualizowany w zależności od potrzeb Klienta.

Warto zaznaczyć, iż w naszej ofercie znajdują się również taśmy o specyficznych wymaganiach, np. dostosowane do przygotowywania produktów przewożonych lub przechowywanych w niskich temperaturach. Do tego typu realizacji wykorzystany został specjalny gatunek kleju, zachowujący swoje właściwości nawet w ekstremalnych warunkach.

Naszym celem jest dostarczenie odbiorcom rozwiązań całkowicie dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb – tak pod względem funkcjonalności i właściwości mechanicznych taśmy, jak i jej stylistyki.

Taśmy samoprzylepne
Taśmy bandujące