Taśmy samoprzylepne brązowe

Taśmy samoprzylepne to stosunkowo nowe narzędzie pracy w biurach i magazynach na całym świecie. Wraz z rosnącym rozwojem usług logistycznych, zwiększeniu uległo zapotrzebowanie na produkty służące do opakowywania towarów.

Oferowana w naszym sklepie taśma samoprzylepna brązowa to produkt „must have” dla niemal każdej firmy, prowadzącej działalność gospodarczą w ramach, której zajmuje się wysyłką paczek i pakowaniem przesyłek. Taśma pakowa brązowa doskonale bowiem sprawdzi się w klejeniu folii, kartonów, czy też scalaniu ze sobą luźnych elementów. Brązowa taśma klejąca może posiadać klej typu akryl, solvent (kauczukowy) lub mieszany. W zależności od rodzaju spoiwa zmieniają się właściwości klejące taśmy oraz jej cena. Ponadto, nowoczesne kleje zastosowane w taśmach pakowych cechują się wydłużoną odpornością na starzenie oraz promieniowanie UV. Dostępne w naszej ofercie brązowe taśmy klejące sprawdzą się przede wszystkim w dodatnich temperaturach (do +50°C). Jednak w ocenie specjalistów najlepiej jest używać ich w temperaturze pokojowej. Oferowana przez nas taśma ma standardową szerokość 48 milimetrów natomiast jej długość, w zależności od wariantu, waha się od 48 do 60 metrów.

 

Zastosowanie brązowej taśmy klejącej

Zastosowanie brązowej taśmy samoprzylepnej jest bardzo szerokie. Produkt ten sprawdzi się w licznych pracach biurowych, w firmach kurierskich i transportowych, w magazynach do wzmocnienia oklejania palety zabezpieczonej folią, a także w sklepach prowadzących sprzedaż wysyłkową. W branży motoryzacji taśmy samoprzylepne wykorzystywane są podczas mocowania poszczególnych elementów pojazdów (lusterka, tapicerka). Przydają się też przy lakierowaniu.

Taśma może okazać się także niezbędna w domu np. podczas przeprowadzki, drobnych napraw (sprzętów elektronicznych, elementów wyposażenia pomieszczeń), czy też podczas prac montażowo-wykończeniowych. W tym przypadku powszechnie używa się jej w czasie malowania, składania mebli, zabezpieczania, mocowania dywanów oraz wykładzin.

 

Jaką taśmę samoprzylepną kupić?

W naszej firmie staramy się doradzić klientowi zakup najlepszej dla niego taśmy. Na pierwszy rzut oka wszystkie taśmy samoprzylepne są „takie same”. Nic bardziej mylnego. Choć przypisana im z założenia zdolność do łączenia ze sobą elementów jest stała, to zmienia się siła w jaki sposób to łączenie następuje. Właściwości klejące taśm są bowiem bezpośrednio związane z rodzajem użytego kleju. Relatywnie najsłabszy klej akrylowy zazwyczaj będzie tym najtańszym. Nieco droższym rozwiązaniem będzie zakup taśmy posiadającej mieszankę klejów (np. biosolvent). Tu jednak można spodziewać się poprawy kleistości i wytrzymałości taśmy. Najbardziej kosztowne będzie nabycie taśm z klejem kauczukowym (typu hot melt). W tym przypadku produkt powinien jednak zadowolić najbardziej wybredną osobę.

W związku z dużym zróżnicowaniem cenowym niezwykle ważny z punktu widzenia przedsiębiorstw, gdzie zużycie taśmy potrafi być bardzo duże, powinien być wybór odpowiedniej taśmy samoprzylepnej. W naszej ofercie znaleźć można wiele różnego rodzaju produktów, które jesteśmy w stanie dopasować do potrzeb odbiorców.

Zainteresował Cię ten produkt?

vipak logo

Zadzwoń/napisz
do nas

tel.: +48 62 747 26 94
mail: vipak@vipak.pl

lub kup w sklepie
logo-dobrafolia

Zobacz dyspensery do folii stretch

dyspenser